sklepy internetowe

Branża e-commerce rozwija się obecnie najszybciej spośród wszystkich branży. Załóż sklep razem z nami lub unowocześnij aktualnie posiadany!

Załóż własny e-sklep!
Sklepy internetowe są obecnie najtańszym i najlepszym kanałem sprzedaży detalicznej i hurtowej w Polsce. Dają one sprzedawcy dostęp do kilkunastu milionów potencjalnych klientów w jednym miejscu. Tego nie może zaoferować żaden biznes stacjonarny.

Sklepy internetowe przestały już być tylko modnym dodatkiem do fizycznych sklepów, ponieważ firmy odkryły ich ogromne możliwości, takie jak redukcja kosztów posiadania sklepu stacjonarnego, wpływająca na obniżenie cen towarów. Z perspektywy klienta najważniejsza jest wygoda - może zamówić wszystko nie ruszając się z domu.
Projektowanie sklepu internetowego
Projektowanie sklepu internetowego polega między innymi na zrozumieniu specyfiki Państwa branży oraz dokładnemu przeanalizowaniu Państwa potrzeb. Dzięki informacjom nt. zapotrzebowania rynku na Państwa towary i analizie konkurencji zaprojektujemy sklep internetowy nastawiony na maksymalizację zysków ze sprzedaży. Zaproponujemy Państwu zarówno sprawdzone, działające rozwiązania, jak również najnowsze, innowacyjne pomysły pozwalające wyróżnić się w gąszczu klasycznych sklepów internetowych.

Dla sklepu internetowego kluczowym elementem jest szata graficzna – tzw. efekt pierwszego wrażenia oraz użyteczność dla użytkownika – nie tylko podczas szukania, ale także w trakcie całego procesu zakupu towaru. Jednym z najistotniejszych zadań, postawionych dzisiaj przed sklepami internetowymi jest posiadanie jak największej ilości klientów powracających. Z tego powodu istotne jest wyposażenie sklepu w narzędzia umożliwiające zwiększanie zaangażowania i lojalności klientów tj. moduły promocyjne, programy lojalnościowe czy kupony rabatowe.

Sklep www to jednak nie tylko strony dla klienta, ale także panel administracyjny. Zawiera on wszystkie potrzebne narzędzia – od ustalania cen produktów, przez zarządzanie stanami magazynowymi i fakturami – po zaawansowane raporty i ustawienia.

Nasze e-sklepy tworzone są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, jednak zawsze dostępnych dla każdego potencjalnego Klienta. Funkcjonalność projektowanego sklepu jest nieograniczona. Otrzymacie produkt, który spełni żądania najbardziej wymagających klientów.
Rozwiązanie Prestashop
Większość wykonywanych przez nas sklepów jest oparta o sprawdzone oprogramowanie sklepowe Prestashop. Dzięki licencji Open Source możemy w pełni dostosować sklep do Państwa potrzeb, jednocześnie ograniczając koszty jego stworzenia a mnogość gotowych modułów umożliwi szybkie rozszerzenie funkcjonalności. W przypadku braku gotowych rozwiązań, z chęcią tworzymy niestandardowe moduły dla Prestashop.
Zaawansowane rozwiązania
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom tworzymy dedykowane rozwiązania sklepowe, doskonale sprawdzające się gdy:
  • sklep posiada dużą bazę produktową (możliwa obsługa nawet wielu milionów produktów)
  • pojedynczy produkt posiada skomplikowaną specyfikę
  • istnieje konieczność utrzymania idealnie zsynchronizowanych danych między różnymi systemami
  • sklep będzie zintegrowany z zewnętrznymi systemami CRM lub ERP
  • potrzebna jest parametryczna wyszukiwarka produktów, umożliwiająca wybór przez Klienta dowolnych specyficznych wartości atrybutów produktu
  • sklep będzie wyposażony w zaawansowany system wyszukiwania, np. wyszukiwanie naturalne
przykładowe realizacje
wykorzystywana technologia