systemy dedykowane

Gdy standardowe oprogramowanie dostępne na rynku nie spełnia Państwa wymagań, system dedykowany jest odpowiedzią!

Kiedy tworzymy system dedykowany?
Często Państwa potrzeby wymagają wykorzystania nieszablonowych rozwiązań. W takich sytuacjach standardowe oprogramowanie i gotowe skrypty nie są w stanie sprostać stawianym im wymaganiom. W takich przypadkach proponujemy stworzenie dedykowanego systemu, ukierunkowanego specjalnie na Państwa potrzeby. Specjalnie zaprojektowany system będzie zdecydowanie szybszy od dostępnych rozwiązań, dzięki dostosowaniu całości architektury do wymagań. Tworzone przez nas systemy dedykowane nie wykorzystują framework'ów backend'owych, ponieważ dla nas ważna jest każda milisekunda wykonywania kodu. Chętnie pomożemy Państwu ukształtować system już w fazie planowania, zaprojektujemy go, wykonamy, przetestujemy i wdrożymy.
Początkowe etapy
Prace nad każdym systemem rozpoczynamy od analizy Państwa potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować różne rozwiązania, które będą w 100% odpowiadały Państwa potrzebom. Następnym etapem jest projektowanie systemu. Robimy to z wielką dbałością o detale, ponieważ umożliwi to dokładne zaplanowanie mechanizmów działania oraz wyeliminowanie późniejszych problemów
Jak tworzymy system?
W procesie tworzenia systemów dedykowanych zwracamy szczególną uwagę na ich przejrzystość i funkcjonalność.

W tym celu wykorzystywane są przez nas najnowsze technologie, dzięki którym jesteśmy w stanie zrobić niemal wszystko, a to w połączeniu z naszą kreatywnością zawsze kończy się zadowoleniem naszych Klientów.