Wdrożenie

AMP dla portali z Grupy Wirtualna Polska

dots
dots
dots
dots
dots
dots
WP mockup

Wyzwanie

Chęć jak najszybszego dostarczenia użytkownikowi contentu na wersjach mobilnych portali WP. Potrzeba przyspieszenia wersji mobilnej w myśl podążania za najnowszymi technologiami.

Rezultat

Wdrożyliśmy AMP na wszystkich 23 portalach należących do Wirtualnej Polski, co pozwoliło skrócić czas ładowania podstron z 7 sekund do niecałej sekundy. Wciąż dbamy o prawidłowe utrzymanie i odpowiadamy na bieżące potrzeby projektu.

Powód do dumy

To nasze pierwsze wdrożenie AMP. Implementacja przebiegła zgodnie z planem, bez żadnych komplikacji. Już po pierwszym dniu od wdrożenia serwis WP przyjął ok. 1 mln osób odwiedzających bez wystąpienia najmniejszego błędu.


Referencje

5.0

Quality :

Schedule :

Cost :

Willing to refer :

5.0

5.0

5.0

5.0

image-1900

"Jestem pozytywnie zaskoczony faktem, że zrealizowany przez Webini projekt zaczął tak szybko dobrze performować. Jakość ich pracy pozwoliła nam zaoszczędzić czas, nie dopuściła do zbędnych przestojów serwisów i nie miała negatywnego wpływu na płynność pracy naszych redaktorów."

Krzysztof Pałka
Dyrektor Departamentu Software Development


Pozostałe wdrożenia Webini

Przyspieszenie front-endu platformy Tpay

Skrócenie czasu ładowania wszystkich podstron z 10 sekund do 0,3 sekundy.


wynik 100/100

dla prędkości wczytywania strony głównej

Dowiedz się więcej

Roadmapping wewnętrznego narzędzia

Przeprowadzenie analizy roadmapping dla wewnętrznego narzędzia wspomagającego efektywność pracy zespołów oraz automatyzację codziennych działań.


140 godzin

na przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej

Dowiedz się więcej

Przyspieszenie platformy eCommerce Helikon-Tex.com

Skrócenie czasu ładowania strony głównej z 4 do mniej niż 2 sekund oraz podstron kategorii i produktów z 7 do 2,5 sekundy.


o 63% szybciej

moment wykonania eventu DOMContentLoaded

Dowiedz się więcej